Co robimy?

 

Od czterech lat świadczymy usługi, głównie dla firm z województwa śląskiego, w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, oraz ochrony środowiska. Jako służba zewnętrzna sprawujemy stały nadzór nad warunkami pracy i środowiskowymi. Zapewniamy przestrzeganie przepisów prawa pracy i ochrony pracy.


Usługi BHP realizujemy na terenie całego kraju, również w języku angielskim.
Dzięki skupieniu specjalistów z różnych branż oraz ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji i poszerzaniu wiedzy oferujemy usługi najwyższej jakości.
Nasi stali Klienci to około 50 firm, w większości z województwa śląskiego i świętokrzyskiego, zatrudniających około 400 pracowników.
Prowadzimy szkolenia dla wszystkich grup zawodowych, także z wykorzystaniem innowacyjnych metod relaksacyjnych. Organizujemy szkolenia wyjazdowe, korzystając z oferty gospodarstw agroturystycznych i bazy noclegowej Beskidu Śląskiego.


Dzięki współpracy z firmą BHP Express zyskają Państwo wysoką jakość usług oraz terminowe i profesjonalne wywiązanie się z podjętych zobowiązań, a przede wszystkim cenę adekwatna do proponowanych usług.
Kompleksowa obsługa w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz ochrony środowiska zminimalizuje wydatki zamawiania usług w kilku różnych firmach.
Naszą specjalnością są cenione przez klientów szkolenia z zakresu bhp, ppoż i ochrony środowiska prowadzone w języku polskim i angielskim.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zawsze chętnie odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy niezbędnych porad!